ZABAWY I KONKURSY WESELNE!

//ZABAWY I KONKURSY WESELNE!

KONKURSY I ZABAWY  WESELNE!

Jeśli jesteście właśnie w trakcie planowania swojego wesela, to jesteśmy pewni – stoicie przed wieloma istotnymi decyzjami. Gdzie zrobić przyjęcie? Ilu gości zaprosić? Jaki wybrać zespół?  Stawiać na menu tradycyjne czy szukać wykwintnych smaków? Jakiego szukać fotografa czy kamerzystę?

W momencie gdzie wyżej wymienione kwestie są już „za pasem” warto, a nawet TRZEBA ustalić z zespołem utwór na pierwszy taniec czy podziękowanie dla rodziców, własne wizje dotyczące oprawy muzycznej ( oczywiście jeśli są realne  ) i tu nasz dzisiejszy temat – KONKURSY I ZABAWY WESELNE.

W jakim celu?

Jest to przecież czas radości i świętowania, należy zadbać, aby każdy świetnie się bawił i miło wspominał. W takim celu z odsieczą przychodzą gry i zabawy, które nie tylko rozluźnią atmosferę, ale mają też charakter integracyjny.

zabawy weselne

 

Czy warto zawracać sobie tym głowę? Czy musicie wybierać?

Podpowiadamy – TAK! To Państwo Młodzi najlepiej znają swoich gości, wiedzą w czym gustują i co się może sprawdzić czy spodobać. Znaczenie ma także w jakim wieku są zaproszeni i czy wypada wybrać taką a nie inną konkurencję. W czym gustują, czy odważą się wziąć w nich udział czy jednak podejść ostrożnie i wybrać optymalną opcję. Pamiętajcie jednak, że nie ma w tym nic złego, jeśli nie pałacie sympatią do takiej formy rozrywki, a znajomi czy rodzina będzie starała się wpłynąć na Waszą decyzję – to Wasze święto.

Słyszymy o różnych historiach związanych z oczepinami i rozgrywkami na weselach, które opłynęły w legendy i stały się powodem przez który być może niejedni właśnie wtedy znajdują swoje miejsce za filarem lub toaletach niekoniecznie w celach potrzeb fizjologicznych. Czy nie lepiej spróbować mieć wszystko pod kontrolą jeśli to możliwe?

Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych wpisach, należy je wskazać na ok. miesiąc przed ślubem. Jeśli jesteście kreatywni i macie swoje pomysły to świetnie! Nie bójcie się nimi podzielić z zespołem. Bez obaw! Wysłuchaliśmy już najrozmaitsze scenariusze, szaleństwa i sugestie, czekamy na Wasze. 

Czym to może grozić?

Niewykluczone, że będzie to – strzał w dziesiątkę! Czas ustaleń jest istotny, aby zdążyć wyszukać potrzebne rekwizyty, a jeśli nie są dostępne, aby je po prostu wykonać. Zazwyczaj zleca się to zespołowi więc nie ma czym się martwić.

Jeśli nic Wam nie przychodzi do głowy przygotowaliśmy propozycje zabaw dla Państwa, są szczegółowo opisane i dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tam propozycje dla dzieci, zabawy integracyjne czy konkursy oczepinowe. Zachęcamy, aby wziąć pod uwagę i zadowolić wszystkich gości, w każdym wieku, by każdy w tym dniu mógł bawić się razem z Wami.

Toxic – Zespół Weselny Rzeszów

2018-06-20T12:11:14+00:00 18 maj, 2018|