Toxic Zespół Weselny Małopolskie Targi Ślubne

//Toxic Zespół Weselny Małopolskie Targi Ślubne

Nasza relacja z tegorocznych targów w Krakowie

Targi ślubne to wielkie wydarzenie dla każdego uczestniczącego w nim zespołu weselnego. Nie inaczej było w naszym przypadku. Przygotowania do 33 Małopolskich Targów Ślubnych rozpoczęliśmy już kilka miesięcy przed ich zaplanowanym terminem.

Nie lada wyzwaniem był dobór repertuaru, który w stu procentach zaprezentuje nasze umiejętności i różnorodny klimat, przez co jego dopracowanie wymagało wielogodzinnych prób. Mieliśmy jak najlepiej wypaść na tle jeszcze czterech zespołów muzycznych. Przybyły one z różnych zakątków Polski, a jak wiadomo każdy zespół weselny chciał pokazać się z jak najlepszej strony.  Nie ułatwiał nam zadania wyznaczony czas prezentacji, czyli 15 minut, w których musieliśmy umieścić namiastkę każdego stylu muzycznego.

Spakowani, gotowi, ruszamy… kierunek -> Kraków. Toxic Zespół Weselny Małopolskie 33 Targi Ślubne Czas Start!

Przygotowania do występu rozpoczęliśmy już od soboty, razem z innymi przybyłymi ekipami z branży. Trafiliśmy na salę, gdzie każdy posiadał wyznaczone miejsce, aby mógł wcześniej zadbać o kwestie techniczne i wizualne.

11 luty – na ten dzień czekaliśmy z wielką niecierpliwością i niepewnością jednocześnie, pojawiło się wiele pytań: czy trafimy w gust uczestników targów? czy wszystkie utwory wykonamy bezbłędnie? czy sprzęt nie spłata nam „figla”?

Do dzieła!

Po doszlifowaniu wszystkich najmniejszych szczegółów rozpoczęliśmy prezentację naszych umiejętności. Liczba przybywających z godziny na godzinę rosła, przez co wprawiła nas w dobry nastrój i dodawała energii tak, że w każdy poświęcony nam cykliczny kwadrans – dawaliśmy z siebie wszystko. W przeciągu siedmiu godzin pary mogły na zmianę porównać oryginalność, brzmienie i ofertę każdej grupy muzycznej.  Zainteresowanie zespołami weselnymi przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo ucieszyła nas także możliwość porozmawiania z narzeczonymi w „realu”, czego nie zastąpi żadna rozmowa telefoniczna ani tym bardziej kontakt mailowy.

Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się nawiązać współpracę z kilkoma przyszłymi parami młodymi, a materiał z targów posłuży jako próbka naszych możliwości dla wielu innych, które być może dopiero zaczynają swoje przygotowania do ich wyjątkowego dnia.

Coroczne targi ślubne to doskonała możliwość promocji nie tylko dla zespołów weselnych, ale wielu innych wystawców z branży. Dlatego już dziś zapraszamy Was do zwiedzania tego typu wydarzeń, a  sami zapewniamy, że nie były to ostatnie targi w naszej karierze!

Toxic Zespół Weselny Kraków
– Do zobaczenia!

2018-04-10T22:29:14+00:00 22 marzec, 2018|